Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Dziś karta As Mieczy.
31 grudnia 2021

As Mieczy

Karta Tarota Snów As Mieczy

 

As Mieczy jest kartą która otwiera przed nami nowe możliwości, pojawiły się lub pojawią się nowe inspiracje, nowe możliwości, tak naprawdę ta karta pokazuje że czekają nas duże zmiany, zmiany pozytywne o które warto zawalczyć. 

 

Według tej właśnie karty powinniśmy podjąć ryzyko i nie rezygnować ze swoich pomysłów, swoich marzeń, As Mieczy to również karta która mówi o odwadze i inteligencji.

 

As Mieczy czyli symbol otwarcia umysłu na nowe pomysł, pomysły które mogą okazać sie naprawdę dobrymi ale których możemy na początku się bać a nie powinniśmy do nich podchodzić ze strachem. 

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon