Rytuał 

 

 

Moi Drodzy, często pytacie mnie co to jest rytuał. A więc dzisiaj uznałem, że wprost Wam napisze jak to wygląda. Oczywiście na tyle, ile mogę powiedzieć. Bowiem niestety ale my wróżbici, nie możemy mówić wszystkiego. Wszystko dlatego by działania, przynosiły efekty. A więc jest to działanie, bardzo specyficzne. Ponieważ można to porównać do obrzędu. Podczas niego, wykorzystuję różne rzeczy. Atrybuty, potrzebne mi do osiągnięcia celu. Są to zioła, są to kamienie, są to karty, świece i wiele innych rzeczy, których w tym działaniu używam. Ponadto stosuje modły, błagania, a także odpowiednie kluczowe słowa, by osiągnąć powodzenie w danej sprawie.

 

Trzeba również pamiętać, że każdy działanie wykonuję w inny sposób. Nie ma dwóch takich samych identycznych działań. Dlatego nie można tego porównywać, a stosować się do zaleceń, do tego co mówi dana osoba która takie działanie dla Was wykonuję. Tylko to tak naprawdę ma znaczenie, a nie to co jest wypisane gdzieś w internecie, bo pamiętajmy, że tam może być napisane wszystko przez różnych ludzi.

 

Kolejna kwestia to pytanie czy rytuał działa. Działa, o ile wierzymy. Chcemy, pragniemy, jesteśmy zdeterminowani by osiągnąć dany cel. Niekiedy nie da się wszystkiego osiągnąć w jednym działaniu, jest to zupełnie normalne, po jednej tabletce też nie wyzdrowiejemy. Przy sprawach skomplikowanych, powtarza się te działania. Nie mniej jednak zawsze już nawet dzięki jednemu działaniu, jesteśmy w stanie osiągnąć więcej, aniżeli kiedy siedzimy z założonymi rękoma.

 

Ja stosuję wyłącznie Białą Magię. Która jest bezpieczna, która nie przynosi ani skutków odwrotnych, ani ubocznych. Nie wykorzystuję Czarnej Magii, bowiem mając z nią w przeszłości do czynienia, wiem, że nie jest ona korzystna dla Was moi Drodzy.

 

Wykonuję różne rytuały, każdy z nich, ma swoje podkategorie, gdzie są różne natężenia siły, inne rzeczy które się wykorzystuję, inna magia. Lecz najpopularniejsze to:

 

- miłosny
- oczyszczający
- finansowy
- separacyjny
- zdrowotny

 

Mam nadzieję, że udało mi się w dużej mierze przedstawić jak wygląda rytuał, dlatego jeśli ktoś jeszcze się wahał, to liczę że jest bardziej przekonany do tego, że może sobie pomóc i zawalczyć o swoje właśnie dzięki działaniu*.
 

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon