Zapłać  45 zł

Zapłać  250 zł

Interpretacja Snu na podstawie Kart Tarota Snów

Rytuał

Ile chcesz zadać pytań do kart we wróżbie online? 1, 2, 3, 5 a może 10?

 

Wybierz odpowiednią opcję dla siebie. Kliknij „zapłać", wówczas automatycznie przejdziesz do strony płatności. Po wybraniu swojego banku i opłaceniu, nastąpi automatyczne przekierowanie do formularza w którym możesz zadać mi swoje pytania.

 

Proszę Cię, o wpisanie swoich poprawnych danych w formularzu które są wymagane, ponieważ to jest niezbędne do poprawnej analizy Twojego pytania. Pamiętaj, że na zadanie pytań po opłaceniu, masz 24 godziny.

Wróżenie, ezoteryka, wróżby, tarot, tarocista, Szymon
Wróżenie, ezoteryka, wróżby, tarot, tarocista, Szymon
Wróżenie, ezoteryka, wróżby, tarot, tarocista, Szymon

Zapłać  80 zł

Zapłać  50 zł

Zapłać  40 zł

Zapłać  25 zł

Zapłać  15 zł

Jedno Pytanie

Dwa Pytania

Trzy Pytania

Pięć Pytań

Dziesięć Pytań

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon