ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon

Reklama

Reklama

MENU

Karta Tarota Snów Król Kielichów Król Kielichów opisuje nam osobę która już dojrzała do podejmowania swoich decyzji, osobę dla której nadal bardzo ważne są emocje ale umie nad nimi zapanować, ta karta wskazuje na pozytywną przemianę w naszym życiu, już nie kierujemy się jedynie emocjami ale też rozsądkiem, jesteśmy silni.  Król Kielichów wskazuje że jesteśmy gotowi na nowy etap w naszym życiu, wskazuje że możemy zacząć budować naszą przyszłość w związku, z naszym wybrankiem bądź naszą wybranką. To ta karta pokazuje że jesteśmy na tyle dojrzali by doradzać innym, to nie my szukamy pomocy, to my jej możemy już udzielać. Karta Król Kielichów jest symbolem że odnaleźliśmy swoją harmonię pomiędzy emocjami a racjonalnym myśleniem, nie tak jak Królowa Kielichów która była pochłonięta w emocjach które nią sterowały, Król Kielichów sam steruje swoimi emocjami, wie które może okazać, wie jak powinien postąpić by się nie zatracić ale też nie dusi ich w sobie jak Giermek Kielichów.

Tarot Snów

 

 

 

Moi Drodzy, głównym narzędziem na którym się opieram podczas wróżenia online, jest Tarot Snów. Głównym, bo nie ograniczam się tylko do tych kart, ale te karty przemówiły do mnie już lata temu i stały się najbliższe mojemu sercu. Dzięki, nim mogę bardziej poznać problemy drugiej osoby, a przede wszystkim odwołać się nie tylko do nich, ale też do tego co przedstawiają te piękne karty.

 

Mity, baśnie, legendy, do których mogę się odwoływać w poszukiwaniu odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, a przede wszystkim sny, które tak bardzo pomijamy, a które są bardzo ważne. Na pewno te karty nie są oczywiste, jak nieoczywisty jest nasz umysł, niezbadany, nieograniczony, ale dlatego właśnie dzięki nim, jestem w stanie pomóc Wam w Waszych pragnieniach, w poznaniu samych siebie.

 

Abyście lepiej Moi Drodzy mogli poznać te karty, to dwa razy w miesiącu, opiszę Wam jedną z tych kart, byście sami się przekonali, jak niesamowita energia od nich bije.