MENU

30 maja 2020
Karta Gwiazda jest oznaczona numerem XVII, jest to jednak kart 18 w rozkładzie Wielkiego Arkana. Literą hebrajską tej karty jest Tzaddi czyli Haczyk, jest to symbol spokoju, chęci nagrody, poprawy sytuacji. W Astrologii nasza karta odpowiada symbolowi Wodnika, co można też zauważyć po samym jej wyglądzie. Jest to symbol niekonwencjonalnego myślenia, mówi nam o tym że możemy dostrzec lepszą ścieżkę życiową w sytuacji gdy normalnie nie bylibyśmy w stanie jej dostrzec.  Jako że jest to karta kolejna po Wieży wskazuje ona nam nadzieje na lepsze jutro, pokazuje że możemy teraz zacząć życie z czystą kartą, że możemy zacząć wszystko od nowa, gdy nasze życie już runęło, gdy już byliśmy w stanie dostrzec błędy które popełnialiśmy, teraz możemy zacząć je odbudowywać w lepszy, bardziej przemyślany i spokojny sposób.  Tęcza zazwyczaj kojarzy nam się z nagrodą, jak w bajkach na końcu tęczy jest garniec ze złotem, jak podczas deszczu pojawia się tęcza sprawia to że większość z nas się uśmiechnie. Tak i tutaj na karcie tarota snów widzimy wylewającą się tęczę z dzbanów, jest to symbol lepszego jutra, ta kart wskazuje nam że czeka nas nagroda w życiu, lecz trzeba do niej dążyć, iść odpowiednią ścieżką w życiu.  Karta Gwiazda symbolizuje walkę o lepsze jutro, dlatego nie można się poddawać, nawet gdy już osiągniemy dnia, pamiętajmy że nadal możemy się od niego odbić i zawalczyć o lepsze dni w naszym życiu ale nie tylko w naszym, często to jak nam się układa też ma przełożenie na to jak układa się naszym bliskim.

Moi Drodzy, głównym narzędziem na którym się opieram, jest Tarot Snów. Głównym, bo nie ograniczam się tylko do tych kart, ale te karty przemówiły do mnie już lata temu i stały się najbliższe mojemu sercu. Dzięki, nim mogę bardziej poznać problemy drugiej osoby, a przede wszystkim odwołać się nie tylko do nich, ale też do tego co przedstawiają te piękne karty.

 

Mity, baśnie, legendy, do których mogę się odwoływać w poszukiwaniu odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, a przede wszystkim sny, które tak bardzo pomijamy, a które są bardzo ważne. Na pewno te karty nie są oczywiste, jak nieoczywisty jest nasz umysł, niezbadany, nieograniczony, ale dlatego właśnie dzięki nim, jestem w stanie pomóc Wam w Waszych pragnieniach, w poznaniu samych siebie.

 

Abyście lepiej Moi Drodzy mogli poznać te karty, to dwa razy w miesiącu, opiszę Wam jedną z tych kart, byście sami się przekonali, jak niesamowita energia od nich bije.

 

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon

Reklama

Reklama