Tarot Snów

 

 

Moi Drodzy, głównym narzędziem na którym się opieram podczas wróżenia online, jest Tarot Snów. Głównym, bo nie ograniczam się tylko do tych kart, ale te karty przemówiły do mnie już lata temu i stały się najbliższe mojemu sercu. Dzięki, nim mogę bardziej poznać problemy drugiej osoby, a przede wszystkim odwołać się nie tylko do nich, ale też do tego co przedstawiają te piękne karty.

 

Mity, baśnie, legendy, do których mogę się odwoływać w poszukiwaniu odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, a przede wszystkim sny, które tak bardzo pomijamy, a które są bardzo ważne. Na pewno te karty nie są oczywiste, jak nieoczywisty jest nasz umysł, niezbadany, nieograniczony, ale dlatego właśnie dzięki nim, jestem w stanie pomóc Wam w Waszych pragnieniach, w poznaniu samych siebie.

 

Abyście lepiej Moi Drodzy mogli poznać te karty, to dwa razy w miesiącu, opiszę Wam jedną z tych kart, byście sami się przekonali, jak niesamowita energia od nich bije*.

 

Karta Tarota Snów Król Mieczy. Karta Króla Mieczy z talii Tarota Snów wskazuje że na osobę która jest w pełni dojrzała, osobę inteligentną, która już coś osiągnęła ale nadal dąży do osiągania kolejnych swoich celów. Osoba opisana tą kartą jest również osobą spokojną, zrównoważoną ale też silną i ma często duży respekt wśród innych osób.  Król Mieczy często opisuje osoby które z powołania są naukowcami, nauczycielami, osobą która może zmienić świat poprzez jego badanie udoskonalanie i nie tylko dla samego siebie ale też dla innych osób, by innym żyło się na tym świecie lepiej.  Karta Tarota Snów Król Mieczy opisuje też osobę która nie podąża za innymi, nie stara się iść na skróty a bardziej szuka swojej własnej drogi, sam taką drogę buduje, jest to silna osobowość i odważna.  W Astrologii Król Mieczy z talii Tarota Snów jest to karta w dwóch trzecich w znaku Bliźniąt a jedynie w jednej trzeciej w Byka. Król Mieczy według Astrologii rozumie związku pomiędzy ludźmi ale i rzeczami, jest drobiazgowy i dokładny.

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon