ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon

Reklama

Reklama

MENU

31 marca 2021
Karty Małego Arkana: Buławy Pierwsze karty Małego Arkana które Wam po krótce opisałem to Buławy, są one powiązane z czerwonym kolorem który jest przypisany żywiołowi Ognia oraz symbolizuje energię oraz fizyczność. Z kartami tymi też są związane znaki zodiaku a mianowicie Strzelec, Lew oraz Baran. Karty te symbolizują osoby spontaniczne, energiczne, osoby które szukają rozrywki, które nie lubią siedzieć w miejscu, potrzebują ruchu. Takie osoby często są w centrum uwagi, niekiedy są to osoby zbuntowane które swoim zachowaniem mogą wyprowadzić innych z równowagi, szczególnie osoby które lubią spokój. Dla numerowanych Małych Arkanów (od dwójki do dziesiątki) użyto starożytnego systemu Dekan, zgodnie z nauką Zakonu Złotego Brzasku. 2 Buław >> Mars w znaku Baran 3 Buław >> Słońce w znaku Barana 4 Buław >> Wenus w znaku Barana 5 Buław >> Saturn w znaku Lwa 6 Buław >> Jowisz w znaku Lwa 7 Buław >> Mars w znaku Lwa 8 Buław >> Merkury w znaku Strzelca 9 Buław >> Księżyc w znaku Strzelca  10 Buław >> Saturn w znaku Strzelca W figurach Giermek jest przypisany do trzech znaków zodiaku w zależności od ich koloru. Rycerz Buław przypisany jest w dwóch trzecich do Lwa w jednej trzeciej do Raka. Królowa Buław przypisana jest w dwóch trzecich do Barana w jednej trzeciej do Ryb. Król Buław przypisany jest w dwóch trzecich do Strzelca w jednej trzeciej do Skorpiona.

Tarot Snów

 

 

 

Moi Drodzy, głównym narzędziem na którym się opieram podczas wróżenia online, jest Tarot Snów. Głównym, bo nie ograniczam się tylko do tych kart, ale te karty przemówiły do mnie już lata temu i stały się najbliższe mojemu sercu. Dzięki, nim mogę bardziej poznać problemy drugiej osoby, a przede wszystkim odwołać się nie tylko do nich, ale też do tego co przedstawiają te piękne karty.

 

Mity, baśnie, legendy, do których mogę się odwoływać w poszukiwaniu odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, a przede wszystkim sny, które tak bardzo pomijamy, a które są bardzo ważne. Na pewno te karty nie są oczywiste, jak nieoczywisty jest nasz umysł, niezbadany, nieograniczony, ale dlatego właśnie dzięki nim, jestem w stanie pomóc Wam w Waszych pragnieniach, w poznaniu samych siebie.

 

Abyście lepiej Moi Drodzy mogli poznać te karty, to dwa razy w miesiącu, opiszę Wam jedną z tych kart, byście sami się przekonali, jak niesamowita energia od nich bije.