ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon

Reklama

Reklama

MENU

Karta Tarota Snów Dziesiątka Mieczy. Dziesiątka Mieczy wskazuje na ból, cierpienie, strach, ogóle jej znaczenie pokazuje że cierpimy ale nadal pewną świadomość zatrzymujemy i staramy się bronić.  Jeśli w naszym rozkładzie pojawi się dziesiątka mieczy wskazuje ona na zbliżające się trudności, cierpienie fizyczne bądź psychiczne, jednakże mimo beznadziejnej sytuacji która nas spotka nadal mamy szansę się częściowo z tego wybronić. Ta karta Tarota Snów jednak wskazuje że ten ratunek dla nas może być tylko częściowy, wszystkiego nie powstrzymamy.  Sama karta Dziesiątka Mieczy na ilustracji wskazuje na rany które zaznał mężczyzna, jest raniony przez dziesięć mieczy, które sprawiają mu wielki ból, cierpi ale jednocześnie nadal stara się bronić, chroni swoją głowę, chroni najwrażliwszy punkt by w pełni nie przegrać. W Astrologii Dziesiątka Mieczy z talii Tarota Snów jest to karta Słońca w znaku Bliźniąt. Wskazuje ona na skutek zbyt silnej identyfikacji z naszą świadomością, pokazuje to iż popełniamy błędy przez które później cierpimy.

Tarot Snów

 

 

 

Moi Drodzy, głównym narzędziem na którym się opieram podczas wróżenia online, jest Tarot Snów. Głównym, bo nie ograniczam się tylko do tych kart, ale te karty przemówiły do mnie już lata temu i stały się najbliższe mojemu sercu. Dzięki, nim mogę bardziej poznać problemy drugiej osoby, a przede wszystkim odwołać się nie tylko do nich, ale też do tego co przedstawiają te piękne karty.

 

Mity, baśnie, legendy, do których mogę się odwoływać w poszukiwaniu odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, a przede wszystkim sny, które tak bardzo pomijamy, a które są bardzo ważne. Na pewno te karty nie są oczywiste, jak nieoczywisty jest nasz umysł, niezbadany, nieograniczony, ale dlatego właśnie dzięki nim, jestem w stanie pomóc Wam w Waszych pragnieniach, w poznaniu samych siebie.

 

Abyście lepiej Moi Drodzy mogli poznać te karty, to dwa razy w miesiącu, opiszę Wam jedną z tych kart, byście sami się przekonali, jak niesamowita energia od nich bije.