ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon

Reklama

Reklama

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

MENU

Karta Tarota Snów Giermek Mieczy. Giermek Mieczy opisuje osobę która jest ciekawa świata, rządna wiedzy, osobę która chce wiedzieć jak najwięcej ale z drugiej strony nie umie się skupić na jednej sprawie, to powoduje że taka osoba nie dokańcza swoich spraw, szybko zmienia obiekt zainteresowania.  W rozkładzie Tarota Snów Giermek Mieczy wskazuje właśnie na osobowość, na to jacy jesteśmy, bądź jaką osobą jest konkretna osoba, ale też wskazuje na niezdecydowanie które może doprowadzić do braku większych sukcesów mimo chęci ich osiągnięcia.  Ta karta jest symbolem pierwszych faz pomysłów, symbolem inspiracji ale też niewytrwałości w dążeniu do swoich celów. Giermek Mieczy też oprócz samej wiedzy naukowej chce pozyskiwać wiedzę na temat świat, na temat tego co się dzieje w innych miejscach, taka osoba szuka wiedzy nie tylko z książek ale też z telewizji, radia, internetu.

Tarot Snów

 

 

Moi Drodzy, głównym narzędziem na którym się opieram podczas wróżenia online, jest Tarot Snów. Głównym, bo nie ograniczam się tylko do tych kart, ale te karty przemówiły do mnie już lata temu i stały się najbliższe mojemu sercu. Dzięki, nim mogę bardziej poznać problemy drugiej osoby, a przede wszystkim odwołać się nie tylko do nich, ale też do tego co przedstawiają te piękne karty.

 

Mity, baśnie, legendy, do których mogę się odwoływać w poszukiwaniu odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, a przede wszystkim sny, które tak bardzo pomijamy, a które są bardzo ważne. Na pewno te karty nie są oczywiste, jak nieoczywisty jest nasz umysł, niezbadany, nieograniczony, ale dlatego właśnie dzięki nim, jestem w stanie pomóc Wam w Waszych pragnieniach, w poznaniu samych siebie.

 

Abyście lepiej Moi Drodzy mogli poznać te karty, to dwa razy w miesiącu, opiszę Wam jedną z tych kart, byście sami się przekonali, jak niesamowita energia od nich bije*.