Cesarzowa - Wielkie Arkana - Wróżby Online - Tarot Snów - Wróżenie - Tarocista Szymon
31 października 2019

Cesarzowa

Cesarzowa jest to czwarta karta rozkładu Wielkiego Arkana, lecz jest oznaczona numerem III. Ta karta pokazuje nam że nasze dzieła, nasza twórczość jest dla nas najważniejsza. 

 

Nie zależnie od tego czy naszą twórczością jest nowy projekt inżynierski, domek z kart czy też nowe życie, czyli dziecko, nasz potomek, ta karta pokazuje że będziemy chcieli o to zawalczyć, obronić przed złem, sprawić by to co stworzyliśmy było czymś najważniejszym. Owoce, zborze, dary które są przed cesarzową pokazują że chcemy się  chwalić swoimi osiągnięciami, chcemy by ktoś to docenił, niekiedy finansowo a niekiedy tylko słownie, pochwalił pokazał że to co zrobiliśmy jest czym ważnym.

 

Co więcej ta karta pokazuje że mimo chęci stworzenia czegoś nowego, mimo chęci pokazania tego co stworzyliśmy, potrafimy zapanować nad swoimi emocjami. Najważniejsze jest by pielęgnować naszą twórczość, by to co stworzyliśmy się rozwijało, by stało się jeszcze lepsze, jeszcze ważniejsze i jeszcze silniejsze. Musimy to chronić, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego że w okół nas jest wiele zagrożeń, tego się boimy ale nie poddajemy się, pokazujemy spokój i harmonię.

 

Karta Cesarzowej ma też drugie dno, może ona oznaczać dla nas potrzebę odpoczynku, potrzebę zadbania o siebie, o zdrowie, o rozrywkę. Może ona pokazać że za bardzo się staramy by nasze dzieła były idealne, czasem jednak trzeba odpuścić i pozwolić żyć im własnym życiem by móc zadbać o siebie. 

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon