Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Dziś karta Czwórka Kielichów.
31 maja 2021

Czwórka Kielichów

Karta Tarota Snów Czwórka Kielichów


Czwórka Kielichów symbolizuje niezadowolenie ze swojego życia, skupianie się na sprawach których nie udało nam się osiągnąć, na tym czego nam brakuje. Ta kart to symbol pożądania tego czego nie mamy, nie zawsze oznacza ona coś negatywnego. 


Osoba przypisana do Czwórki Kielichów wskazuje nam na dążenie za swoimi pragnieniami, niejedno krotnie opisywana osoba przez tą kartę już wiele osiągnęła w swoim życiu a nawet może się wydawać że już wszystko ma lecz mimo to taka osoba czuje nadal niedosyt, czuje smutek i niezadowolenie, nadal dąży do jednego konkretnego celu. Pozytywny odczyt tej karty to próba udoskonalenia siebie, swojego życia, próba osiągnięcia więcej, czyli ambicja, negatywna strona tej karty wskazują wskazuje jednak to że jesteśmy smutni, niezadowoleni ze swojego obecnego życia, że nadal nam czegoś brakuje. 


W Astrologii ta Czwórka Kielichów jest symbolem Księżyca w znaku Raka

- Gdy już osiągniemy swoje cele, gdy możemy w końcu poczuć się bezpiecznie i spełnieniu poszukujemy kolejnych celów w naszym życiu przez co nigdy nie możemy dojść do pełni zadowolenia. 
 

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon