Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Dziś karta Czwórka Mieczy.
18 lutego 2022

Czwórka Mieczy

Karta Tarota Snów Czwórka Mieczy 

 

Czwórka Mieczy w znaczeniu ogólnym wskazuje na czas kiedy powinniśmy odpocząć, oddać się relaksowi, wyciszyć umysł, postarać się oderwać od trudności które nas otaczają.
Jeśli w naszym rozkładzie kart Tarota Snów wylosujemy Czwórkę Mieczy, oznacza to że najwyższa pora na chwilę odpoczynku, powinniśmy odłożyć na bok sprawy które w ostatnim czasie zaprzątają nasze myśli, prześpijmy się, pójdźmy na spacer, oddajmy się rozrywce, ważne by przestać na chwilę myśleć o poważnych sprawach. Ta kart wskazuje na to że ten odpoczynek jest nam potrzebny i zadziała ostatecznie pozytywne na nas i na sprawy z którymi się zmagamy. 


Czwórka Mieczy jednak nadal wskazuje że bardzo ważna jest intuicja, mimo iż stara się wskazać że odpoczynek jest nam potrzebny to równocześnie mówi o tym by nie rezygnować z siły naszej intuicji. 


W Astrologii Czwórka Mieczy z talii Tarota Snów jest to karty Jowisza w znaku Wagi. Oznacza ta karta twórczą obfitość, wiedzę z zakresu twórczości (Jowisz) ale też rozkwitanie w spokojnym oraz harmonijnym środowisku (Waga).

MENU

Reklama

Reklama

Wróżka Online - Wróżby Online - Wielkie Arkana - Tarot Snów - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Zofia Sterc - Najlepszy Wróżbita w Polsce - Wróżbita Maciej Skrzątek
Wróżka Online - Wróżby Online - Wielkie Arkana - Tarot Snów - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Luna - Najlepszy Wróżbita w Polsce - Wróżbita Maciej Skrzątek

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ darmowy tarot ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ wróżka online ⇔ wróżka darmowa ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ wróżby prawdziwe za darmo