ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon

Reklama

Reklama

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

MENU

Karta Tarota Snów Dwójka Kielichów.

 

Karta Małego Arkana, Dwójka Kielichów wskazuje na nowy związek, nową miłość, przyjaźń, koleżeństwo, związek biznesowy. Ta karta mówi o bezpieczeństwie, o zaufaniu, o osobach które czują się dobrze w swoim towarzystwie, swobodnie, bezpiecznie. Jest to związek oparty na równości.

 

Osoba przypisana do tej karty szuka nowych kontaktów, poszukuje prawdziwego uczucia miłości, przyjaźni, niezależnie czy w związku czy też w sprawach biznesowych. Jest to osoba uczciwa która szanuje innych. 

 

W Astrologii jest to karta Wenus związana ze znakiem zodiaku Raka. Tu również wskazuje na poszukiwanie prawdziwego i silnego uczucia.

 

Dwójka Kielichów

30 kwietnia 2021
Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Dziś karta Dwójka Kielichów.