Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Dziś karta Dwójka Kielichów.
30 kwietnia 2021

Dwójka Kielichów

Karta Tarota Snów Dwójka Kielichów.

 

Karta Małego Arkana, Dwójka Kielichów wskazuje na nowy związek, nową miłość, przyjaźń, koleżeństwo, związek biznesowy. Ta karta mówi o bezpieczeństwie, o zaufaniu, o osobach które czują się dobrze w swoim towarzystwie, swobodnie, bezpiecznie. Jest to związek oparty na równości.

 

Osoba przypisana do tej karty szuka nowych kontaktów, poszukuje prawdziwego uczucia miłości, przyjaźni, niezależnie czy w związku czy też w sprawach biznesowych. Jest to osoba uczciwa która szanuje innych. 

 

W Astrologii jest to karta Wenus związana ze znakiem zodiaku Raka. Tu również wskazuje na poszukiwanie prawdziwego i silnego uczucia.

 

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon