Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Dziś karta Dwójka Mieczy.
15 stycznia 2022

Dwójka Mieczy

Karta Tarota Snów Dwójka Mieczy.

 

Dwójka Mieczy jest to karta która opisuje osobę niepewną w działaniach, osobę która boi się podjąć ryzyka, ale też osobę która nie podejmuje pochopnych decyzji. 

 

Karta Dwójka Mieczy pokazuje że czasami działamy na ślepo nie wiemy jakie decyzje podjąć i mimo wielu analiz, mimo przemyśleń nadal nie umiemy podjąć decyzji, nadal mamy z tym problem, to wszystko zabiera nam czas a czasem nawet szansę na odpowiednie działania, dlatego też dobrze jest spojrzeć na tą kartę w ten sposób że nie zawsze aż tak mocno przemyślane decyzje będą dla nas korzystne, czasem trzeba podążyć za intuicją. 

 

W Astrologii jest to karta Księżyca w znaku Wagi. Mówi nam o tym że mamy naturalna skłonność do analizowania, porównywania, ważenia wszystkiego na co natrafimy. 

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon