ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon

Reklama

Reklama

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

MENU

Karta Tarota Snów Dwójka Mieczy.

 

Dwójka Mieczy jest to karta która opisuje osobę niepewną w działaniach, osobę która boi się podjąć ryzyka, ale też osobę która nie podejmuje pochopnych decyzji. 

 

Karta Dwójka Mieczy pokazuje że czasami działamy na ślepo nie wiemy jakie decyzje podjąć i mimo wielu analiz, mimo przemyśleń nadal nie umiemy podjąć decyzji, nadal mamy z tym problem, to wszystko zabiera nam czas a czasem nawet szansę na odpowiednie działania, dlatego też dobrze jest spojrzeć na tą kartę w ten sposób że nie zawsze aż tak mocno przemyślane decyzje będą dla nas korzystne, czasem trzeba podążyć za intuicją. 

 

W Astrologii jest to karta Księżyca w znaku Wagi. Mówi nam o tym że mamy naturalna skłonność do analizowania, porównywania, ważenia wszystkiego na co natrafimy. 

Dwójka Mieczy

15 stycznia 2022
Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Dziś karta Dwójka Mieczy.