Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Dziś karta Dziesiątka Mieczy.
15 maja 2022

Dziesiątka Mieczy

Karta Tarota Snów Dziesiątka Mieczy.

 

Dziesiątka Mieczy wskazuje na ból, cierpienie, strach, ogóle jej znaczenie pokazuje że cierpimy ale nadal pewną świadomość zatrzymujemy i staramy się bronić. 

 

Jeśli w naszym rozkładzie pojawi się dziesiątka mieczy wskazuje ona na zbliżające się trudności, cierpienie fizyczne bądź psychiczne, jednakże mimo beznadziejnej sytuacji która nas spotka nadal mamy szansę się częściowo z tego wybronić. Ta karta Tarota Snów jednak wskazuje że ten ratunek dla nas może być tylko częściowy, wszystkiego nie powstrzymamy. 

 

Sama karta Dziesiątka Mieczy na ilustracji wskazuje na rany które zaznał mężczyzna, jest raniony przez dziesięć mieczy, które sprawiają mu wielki ból, cierpi ale jednocześnie nadal stara się bronić, chroni swoją głowę, chroni najwrażliwszy punkt by w pełni nie przegrać.

 

W Astrologii Dziesiątka Mieczy z talii Tarota Snów jest to karta Słońca w znaku Bliźniąt. Wskazuje ona na skutek zbyt silnej identyfikacji z naszą świadomością, pokazuje to iż popełniamy błędy przez które później cierpimy. 

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon