ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon

Reklama

Reklama

MENU

Karta Tarota Snów Dziewiątka Kielichów


Dziewiątka kielichów to karta która skupia się na sprawach bardziej przyziemnych, na radości z drobnych rzeczy, takich jak pójście do kina, zakupy, wypicie kawy, każdy ma swoje drobne przyjemności które sprawiają nam radość. Według tej właśnie karty powinniśmy się skupić na takich drobnych sprawach, to one mogą być dla nas w konkretnym czasie zbawienne, dziewiątka kielichów wskazuje że nie warto dążyć tylko za czymś wielkim, stara się ona nam przypomnieć że i te drobne sprawy mogą sprawić nam prawdziwą radość.


Karty tutaj opisywana wskazuje również na niebezpieczny brak umiaru, stara się ona nas przed nim ostrzec, jak to mówią wszystko jest dla nas dobre ale w umiarze i ta karta właśnie na to wskazuje, by nie przesadzać, by znać umiar, czasem zbyt duże ambicje mogą prowadzić do większej szkody niż zysku. 


W Astrologii karta Dziewiątka Kielichów jest symbolem Jowisza w znaku Ryby. Wskazuje nam to na prostotę, na drobne przyjemności które prowadzą nas do prawy, wskazują nam ukrytą prawidłową drogę w naszym życiu.

Dziewiątka Kielichów

31 sierpnia 2021
Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Dziś karta Dziewiątka Kielichów.