Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Dziś karta Dziewiątka Mieczy.
30 kwietnia 2022

Dziewiątka Mieczy

Karta Tarota Snów Dziewiątka Mieczy.

 

Dziewiątka Mieczy jest kartą postrzeganą negatywnie, wskazuje ona na stres, napięcie, niepokój, to wszystko według tej karty jest spowodowane naszym umysłem, tym co sami sobie wyobrażamy. 

 

Jeśli w rozdaniu pojawi się ta karta wskazuje ona na obecne bądź zbliżające się trudne dni przed nami, wskazuje że czeka nas dużo stresu, że nas umysł będzie płatał nam figle. Nie wszystko co będziemy sobie wyobrażać czy też wmawiać będzie prawdą. Dziewiątka Mieczy wskazuje na to iż nasze zmysły są niestabilne, na to że zbyt dużo sobie wyobrażamy, nie patrzymy na fakty. 

 

Karta Dziewiątka Mieczy w Tarocie Snów już samym wyglądem stara się nam przekazać prawdę o naszym umyśle, drzewo ukazane na tej karcie które wydaje się że ma ręce, że jest straszne, przerażona kobieta, to wszystko wskazuje na koszmary senne z dzieciństwa, obecnie jednak takie też się pojawiają ale mogą przybierać inną formę. 

 

W Astrologii Dziewiątka Mieczy z talii Tarota Snów jest to karta Marsa w znaku Bliźniąt. Wskazuje to na to że zbyt wybujała nasza wyobraźnia jest obecnie pochłonięta konfliktami i złymi myślami.

 

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon