Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Dziś karta Giermek Kielichów.
30 września 2021

Giermek Kielichów

Karta Tarota Snów Giermek Kielichów

 

Giermek Kielichów karta która opisuje nam osoby wrażliwe, emocjonalne, osoby dla których właśnie emocje są najważniejszym wyznacznikiem. Owa Kart Tarota Snów wskazuje nam często na początek drogi, na nowe emocje, na nowy związek, rzadziej na nowe obowiązki w pracy. 

 

Karta Giermek Kielichów mówi również o tym iż zostajemy albo że powinniśmy zostać otwarci na nowe możliwości, na nowe doznania, na emocje które obecnie się pojawiają w naszym życiu i dalej będą się pojawiały, najbliższy czas może być dla nas naprawdę ważny. 

 

Giermek Kielichów jako pierwszy dostrzega emocjonalne i intuicyjne zagadnienia w naszym codziennym życiu, często opisuje on nam obecny czas ale czasem wychodzi nieco w przyszłość, czyli może też mówić o emocjach które dopiero napłyną. 

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon