Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Dziś karta Giermek Mieczy.
22 lutego 2023

Giermek Mieczy

Karta Tarota Snów Giermek Mieczy.

 

Giermek Mieczy opisuje osobę która jest ciekawa świata, rządna wiedzy, osobę która chce wiedzieć jak najwięcej ale z drugiej strony nie umie się skupić na jednej sprawie, to powoduje że taka osoba nie dokańcza swoich spraw, szybko zmienia obiekt zainteresowania. 

 

W rozkładzie Tarota Snów Giermek Mieczy wskazuje właśnie na osobowość, na to jacy jesteśmy, bądź jaką osobą jest konkretna osoba, ale też wskazuje na niezdecydowanie które może doprowadzić do braku większych sukcesów mimo chęci ich osiągnięcia. 

 

Ta karta jest symbolem pierwszych faz pomysłów, symbolem inspiracji ale też niewytrwałości w dążeniu do swoich celów. Giermek Mieczy też oprócz samej wiedzy naukowej chce pozyskiwać wiedzę na temat świat, na temat tego co się dzieje w innych miejscach, taka osoba szuka wiedzy nie tylko z książek ale też z telewizji, radia, internetu.

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon