Kapłanka - Wielkie Arkana - Wróżby Online - Tarot Snów - Wróżenie - Tarocista Szymon
14 października 2019

Kapłanka

Karta Kapłanka z rozkładu Wielkiego Arkana jest trzecią kartą lecz jest oznaczona numerem drugim. Jest to karta mówiąca o zrozumieniu swojej podświadomości, o swojej intuicji, o pogodzeniu przeciwieństw.
W Astrologii z kolei, symbolem świadomości jest Księżyc.

 

Kapłanka to karta która pokazuje że warto słuchać swojej podświadomości, łączy ona dwa światy świadomości i podświadomości. Dzięki niej możemy zrozumieć rzeczy których nie widzimy, które tylko czujemy, w które wierzymy.

Dzięki tej karcie wiemy że musimy dokonać wyboru którą ścieżką pójdziemy, jak dwie kolumny na których szczycie są dwie kule różnokolorowe, symbolizujące oczy Głupca. Od dziecka staramy się klasyfikować wszystko co nas otacza, wybierać właściwie. Dobry czy zło, ciepło czy zimno, ból czy podświadomość, wierzyć czy nie wierzyć.

 

Z czasem tak naprawdę te wybory stają się coraz bardziej skomplikowane. Wybory, których musimy dokonywać w życiu np. odpowiedzialność - beztroska, dobre lub złe intencje. Dlatego karta wskazuję nam, byśmy znajdywali czas na to, by wsłuchać się w swoje własne JA. W swoje wnętrze, intuicje która nami kieruję i pokazuję jaką drogą powinniśmy kroczyć. Jakich wyborów dokonywać. Nie zawsze jednak jesteśmy w stanie dokonać właściwych wyborów, dlatego też należy się zastanowić parę razy zanim podejmiemy ważna życiową decyzję.

 

Karta Kapłanki to karta wrażliwa, delikatna, kobieca, a więc można by rzecz, że idealnie oddaje kobietę. Osobę, do której możemy się zwrócić o pomoc, o rade. Dlatego jeśli sami nie jesteśmy pewni jaką decyzje powinniśmy podjąć, warto poszukać w okół nas osoby, która będzie mogła z nami porozmawiać i pomóc nam w podjęciu decyzji.
 

 

MENU

Reklama

Reklama

Wróżka Online - Wróżby Online - Wielkie Arkana - Tarot Snów - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Zofia Sterc - Najlepszy Wróżbita w Polsce - Wróżbita Maciej Skrzątek
Wróżka Online - Wróżby Online - Wielkie Arkana - Tarot Snów - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Luna - Najlepszy Wróżbita w Polsce - Wróżbita Maciej Skrzątek

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ darmowy tarot ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ wróżka online ⇔ wróżka darmowa ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ wróżby prawdziwe za darmo