Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Małe Arkana Kielichy.
15 grudnia 2021

Karty Małego Arkana: Kielichy

Małe Arkana: Kielichy

 

Drugim symbolem Małego Arkana który w ostatnich tygodniach Wam przedstawiłem to Kielichy czy też inaczej zwane Puchary. Kielichy w kartach tarota to kolor przypisany żywiołowi Wody, są z nimi również związane znaki zodiaku czyli: Ryby, Rak oraz Skorpion.

 

Kielichy głównie opisują naszą podświadomość, nasze emocje, to jak sobie z nimi radzimy, to czego tak naprawdę podświadomie potrzebujemy, wskazują nam drogę emocjonalną, mówią nam również o naszej wyobraźni, świecie wewnętrznym każdego z nas. 

 

Ci z nasz którzy identyfikują się z żywiołem Wody zazwyczaj wykazują się dużym współczuciem, empatią, co więcej wykazują duszę artystyczną i często umieją się odnaleźć na tym polu w życiu codziennym, można to okazywać poprzez muzykę, malarstwo, taniec, aktorstwo itd. 

 

Dla numerowanych Małych Arkanów (od dwójki do dziesiątki) użyto starożytnego systemu Dekan, zgodnie z nauką Zakonu Złotego Brzasku.

 

2 Kielichów >> Wenus w znaku Raka
3 Kielichów >> Merkury w znaku Raka
4 Kielichów >> Księżyc w znaku Raka
5 Kielichów >> Mars w znaku Skorpiona
6 Kielichów >> Słońce w znaku Skorpiona
7 Kielichów >> Wenus w znaku Skorpiona
8 Kielichów >> Saturn w znaku Ryby
9 Kielichów >> Jowisz w znaku Ryby 
10 Kielichów >> Mars w znaku Ryby

 

W figurach Giermek jest przypisany do trzech znaków zodiaku w zależności od ich koloru czyli w tym przypadku do Ryby, Rak oraz Skorpion.

 

Rycerz Buław przypisany jest w dwóch trzecich do Skorpiona w jednej trzeciej do Wagi.

 

Królowa Buław przypisana jest w dwóch trzecich do Raka w jednej trzeciej do Bliźniąt.

 

Król Buław przypisany jest w dwóch trzecich do Ryby w jednej trzeciej do Wodnika.

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon