Koło - Wielkie Arkana - Wróżby Online - Tarot Snów - Wróżenie - Tarocista Szymon
14 lutego 2020

Koło

Karta X Wielkiego Arkana, to Koło. Symbolizuję o zmiany. W szczególności te na które mamy wpływ.

 

Trzeba pamiętać, że nie na wszystkie zdarzenia i sytuacje które się przytrafiają, mamy wpływ. Dlatego też warto mieć na uwadze aby walczyć o swoje lepsze życie,  starać się i brać sprawy w swoje ręce w kwestiach, w których możemy coś zdziałać. Nie warto pozostawiać wszystkiego LOSOWI, bowiem wówczas możemy stracić całkowitą kontrolę nad swoim życiem.

 

Można w tej karcie również zobaczyć bezsilność, której zbyt często się poddajemy. Rezygnujemy pochopnie, uważamy, że nie damy rady. Ale tak naprawdę jesteśmy w stanie osiągnąć wiele, jeśli zaczniemy myśleć, a także analizować wszystko z czym mamy styczność. Z każdą sytuacją która w naszym życiu się przytrafia.

 

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon