Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Dziś Król Buław.
15 marca 2021

Król Buław

Karta Tarota Snów Król Buław.

 

Karta która opisuje silny charakter, Król Buław symbolizuje osobę równie silnie charyzmatyczną co Królowa Buław lecz różnice w tych dwóch charakterach są znaczące. Król Buław opisuje osobę która swoim charakterem chce przekonać osoby które go otaczają do swoich racji, można to nazwać pewnego rodzaju manipulacją, ale osoba o tym charakterze wierzy też w swoje racje.

 

Ta karta Tarota Snów jest symbolem silnej, niezależnej osoby, która jednak lubi się otaczać osobami które mają podobne poglądy, a gdy takich osób brak, umie on przekonać do swoich racji nowo napotkane osoby. Kartę Króla Buław można z powodzeniem przypisać do osób które są na wysokim stanowisku, osoby rządzące, szefostwo, niektórych polityków czy też samego prezydenta. 

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon