Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Dziś karta Król Kielichów.
15 listopada 2021

Król Kielichów

Karta Tarota Snów Król Kielichów

 

Król Kielichów opisuje nam osobę która już dojrzała do podejmowania swoich decyzji, osobę dla której nadal bardzo ważne są emocje ale umie nad nimi zapanować, ta karta wskazuje na pozytywną przemianę w naszym życiu, już nie kierujemy się jedynie emocjami ale też rozsądkiem, jesteśmy silni. 

 

Król Kielichów wskazuje że jesteśmy gotowi na nowy etap w naszym życiu, wskazuje że możemy zacząć budować naszą przyszłość w związku, z naszym wybrankiem bądź naszą wybranką. To ta karta pokazuje że jesteśmy na tyle dojrzali by doradzać innym, to nie my szukamy pomocy, to my jej możemy już udzielać.

 

Karta Król Kielichów jest symbolem że odnaleźliśmy swoją harmonię pomiędzy emocjami a racjonalnym myśleniem, nie tak jak Królowa Kielichów która była pochłonięta w emocjach które nią sterowały, Król Kielichów sam steruje swoimi emocjami, wie które może okazać, wie jak powinien postąpić by się nie zatracić ale też nie dusi ich w sobie jak Giermek Kielichów.

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon