Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Dziś Karta Król Mieczy
01 kwietnia 2023

Król Mieczy

Karta Tarota Snów Król Mieczy.

 

Karta Króla Mieczy z talii Tarota Snów wskazuje że na osobę która jest w pełni dojrzała, osobę inteligentną, która już coś osiągnęła ale nadal dąży do osiągania kolejnych swoich celów. Osoba opisana tą kartą jest również osobą spokojną, zrównoważoną ale też silną i ma często duży respekt wśród innych osób. 

 

Król Mieczy często opisuje osoby które z powołania są naukowcami, nauczycielami, osobą która może zmienić świat poprzez jego badanie udoskonalanie i nie tylko dla samego siebie ale też dla innych osób, by innym żyło się na tym świecie lepiej. 

 

Karta Tarota Snów Król Mieczy opisuje też osobę która nie podąża za innymi, nie stara się iść na skróty a bardziej szuka swojej własnej drogi, sam taką drogę buduje, jest to silna osobowość i odważna. 

 

W Astrologii Król Mieczy z talii Tarota Snów jest to karta w dwóch trzecich w znaku Bliźniąt a jedynie w jednej trzeciej w Byka. Król Mieczy według Astrologii rozumie związku pomiędzy ludźmi ale i rzeczami, jest drobiazgowy i dokładny. 

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon