ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon

Reklama

Reklama

MENU

Karta Tarota Snów Królowa Buław.

 

Ta karta opisuje osobę która jest zdeterminowana do osiągnięcia swoich celów, osobę która zna swoją wartość, mimo iż na karcie znajduje się kobieta, ta karta też może dotyczyć mężczyzn, w kartach chodzi głównie o nasz charakter a nie płeć. 

 

Karta ta wskazuje nam byśmy nie poddawali się w dążeniu do swojego celu, byśmy walczyli o to co chcemy osiągnąć, sama Królowa Buław jest charyzmatyczna i wytrwała w tym co sobie zaplanuje. Nie pokazuje jednak ona w pełni swojej twarzy, na ilustracji karty ma ona maskę, jest to symbol tego że nie warto odsłaniać siebie od razu, w dążeniu do celu trzeba tym dobrze manewrować.

 

Podążajmy za głosem serca tak jak Królowa Buław, nie poddawajmy, nawet jeśli widzimy że nie będzie łatwo dalej dążmy do swojego celu. Ta kart Tarota Snów jest kartą silną i wskazującą że też jesteśmy silny ale musimy tą siłę w sobie odnaleźć. 

Królowa Buław

28 lutego 2021
Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Dziś Królowa Buław.