Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Dziś Królowa Buław.
28 lutego 2021

Królowa Buław

Karta Tarota Snów Królowa Buław.

 

Ta karta opisuje osobę która jest zdeterminowana do osiągnięcia swoich celów, osobę która zna swoją wartość, mimo iż na karcie znajduje się kobieta, ta karta też może dotyczyć mężczyzn, w kartach chodzi głównie o nasz charakter a nie płeć. 

 

Karta ta wskazuje nam byśmy nie poddawali się w dążeniu do swojego celu, byśmy walczyli o to co chcemy osiągnąć, sama Królowa Buław jest charyzmatyczna i wytrwała w tym co sobie zaplanuje. Nie pokazuje jednak ona w pełni swojej twarzy, na ilustracji karty ma ona maskę, jest to symbol tego że nie warto odsłaniać siebie od razu, w dążeniu do celu trzeba tym dobrze manewrować.

 

Podążajmy za głosem serca tak jak Królowa Buław, nie poddawajmy, nawet jeśli widzimy że nie będzie łatwo dalej dążmy do swojego celu. Ta kart Tarota Snów jest kartą silną i wskazującą że też jesteśmy silny ale musimy tą siłę w sobie odnaleźć. 

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon