Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Dziś karta Królowa Kielichów.
31 października 2021

Królowa Kielichów

Karta Tarota Snów Królowa Kielichów

 

Królowa Kielichów jest kartą która wskazuje że już jesteśmy pochłonięci w naszych emocjach, że to one sterują naszym życiem, ta karta mówi o tym że popełniamy dużo błędów, przestajemy myśleć racjonalnie, według Królowej Kielichów stawiamy emocje ponad racjonalne decyzje w naszym życiu co tak naprawdę może prowadzić do mniejszych i większych katastrof. 

 

Królowa Kielichów to karta która wskazała że emocje które odczuwamy często w pełni nie są przez nas zrozumiałe mimo to nadal się nimi kierujemy, nadal to one żądzą naszym życiem, stworzyliśmy sobie świat taki jakim chcemy go widzieć jednak nie zawsze to jest dla nas pozytywne.

 

Ostrzeżenie które płynie z tej karty Tarota Snów jest dla nas ostatnią szansą na zmiany które są nam potrzebne, Królowa Kielichów pokazuje że już nie panujemy nad naszym życiem dlatego tak ważne jest wprowadzenie u nas zmian. 

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon