Księżyc - Wielkie Arkana - Wróżby Online - Tarot Snów - Wróżenie - Tarocista Szymon
15 czerwca 2020

Księżyc

Karta Księżyc oznaczona jest numerem XVIII, jest to jednak karta 19 w rozkładzie Wielkiego Arkana. Literą hebrajską tej karty jest Qoph czyli tył głowy, jest to pewnego rodzaju znaczenie naszej podświadomości. W Astrologii nasza karta odpowiada symbolowi Ryby, co oznacza wykraczanie poza naszą świadomość, poza życie materialne. 

 

Przechodząc do ogólnego znaczenia karty, mówi ona nam o tym że nasze życie jest czymś więcej niż tylko tym co chcemy zdobyć, niż przedmioty które nas otaczają. Powinniśmy się zagłębić w swoim umyśle, tym jak postrzegamy świat, jak go odczuwamy. Czasem warto się zatrzymać przemyśleć pewne sprawy parę razy zanim podejmiemy ważne dla nas decyzje. 

 

Karta Księżyc jest też symbolem duszy artystycznej, losując taką kartę i próbując siebie opisać powinniśmy zastanowić się czy kroczymy odpowiednią drogą w życiu, być może pomięliśmy się z naszym powołaniem, może dusimy siebie i swoją duszę w zawodzie którym jesteśmy, w stylu naszego życia. 

 

Księżyc też nam mówi o naszej drodze którą przebyliśmy, oraz o tym że nasze marzenia mimo iż są widoczne to są od nas oddalone, ponieważ nie umiemy bądź nie mamy siły po nie sięgnąć.

 

Ogólnie podsumowując Nasza karta, jest kartą tarota snów która mówi nam o tajemniczych zmianach naszej podświadomości, powolnej ewolucji i próbie zrozumienia, niezgłębionych cykli naszego naszej podświadomości oraz głębokich przemian w postrzeganiu świata.

MENU

Reklama

Reklama

Wróżka Online - Wróżby Online - Wielkie Arkana - Tarot Snów - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Zofia Sterc - Najlepszy Wróżbita w Polsce - Wróżbita Maciej Skrzątek
Wróżka Online - Wróżby Online - Wielkie Arkana - Tarot Snów - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Luna - Najlepszy Wróżbita w Polsce - Wróżbita Maciej Skrzątek

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ darmowy tarot ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ wróżka online ⇔ wróżka darmowa ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ wróżby prawdziwe za darmo