Tarot Snów to moja Pasja. Moje Życie. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online.  Tarocista Szymon.
15 grudnia 2020

Ósemka Buław

Nasza kolejna karta tarota snów mówi nam o naszych inspiracjach, procesach myślowych, o produktywności ale również energii.

 

Energia którą otrzymaliśmy po osiągnięciu naszego celu pozwoli nam na dalszy rozwój, to właśnie to głównie wskazuje nasza karta tarota. Ósemka Buław to znak że nie powinniśmy spoczywać na laurach, po osiągnięciu naszego celu powinniśmy sobie zdać sprawę z tego że to dopiero początek i mamy szansę na kolejny rozwój. 

 

Tarot dzięki tej karcie chce nam też pokazać że możemy odnaleźć kolejne inspiracje, nadal mamy dużo energii, teraz możemy przyśpieszyć nasz rozwój, ale również to że nasze myśli teraz mogą być nadzwyczajnie produktywne. 

 

Sama karta przedstawia osiem buław które przebijają niebo, są to buławy niezwykłe, wskazują na bogactwo ale nie tylko materialne. 

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon