Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Dziś karta Ósemka Kielichów.
15 sierpnia 2021

Ósemka Kielichów

Karta Tarota Snów Ósemka Kielichów

 

Karta która wskazuje nam nową drogę, drogę przez którą prowadzi nas nasza intuicja, karty Ósemki Kielichów symbolizuje duże zmiany w naszym życiu, te zmiany jednak nie zawsze na początku będą przez innych zrozumiałe, tak naprawdę to tylko my będziemy wiedzieli dlaczego podejmujemy takie decyzje, które momentami mogą wydawać się nieracjonalne. 

 

Karta Ósemka Kielichów jest wypełniona niepokojem, pokazuje że należy coś w naszym życiu zmienić, wskazuje nam że potrzebujemy nowej drogi życiowej ale ta droga nie jest ani łatwa ani oczywista. Nowa ścieżka życiowa zaczyna się właśnie w tym momencie dla nas. Ten niepokój jednak może nam towarzyszyć dłuższy czas, aż zrozumiemy co nas czeka, aż nabierzemy pewności że to dobra droga dla nas. 

 

W Astrologii karta Ósemka Kielichów jest symbolem Saturna w znaku Ryby. Wskazuje ona na coś nietrwałego, na zakończenie pewnych działań, dążenie do końca jednej z dróg, naszych trosk by rozpocząć nowy rozdział w naszym życiu. 

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon