Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Dziś karta Ósemka Mieczy.
15 kwietnia 2022

Ósemka Mieczy

Karta Tarota Snów Ósemka Mieczy.

 

Ósemka Mieczy wskazuje na osobę którą mocno ogranicza własna stronniczość, własne uprzedzenia, mimo iż podświadomie wie że tak nie powinno być. 

 

Wyobrażenia osoby która jest opisywana przez tą kartę Tarota Snów są mocnym ograniczeniem w normalnym funkcjonowaniu, ta osoba nie znając całej historii potrafi sobie dużo dopowiedzieć, co ostatecznie doprowadza do stronniczości i własnych uprzedzeń na konkretny temat  czy też na temat konkretnej osoby. Mimo to Ósemka Mieczy wskazuje że tej osobie jest z tym źle, chciałby to zmienić ta ale nie potrafi tego zrobić przez swoje ograniczenia. 

 

Opisywana tutaj karty wskazuje również na konsekwencje które będą się pojawiały przez takie podejście, może to znacznie utrudnić życie i funkcjonowanie tej osobie a nawet innym wokół. 

 

W Astrologii Ósemka Mieczy z talii Tarota Snów jest to karta Jowisza w znaku Bliźniąt. Wskazuje to na to że umysł osoby opisującej był zbyt mocno aktywny, zbyt dużo wyobrażeń tutaj się pojawiło, utkało to sieć różnych zdarzeń a to ostatecznie obezwładnia tą osobę i jej działania. 

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon