Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Dziś karta Piątka Mieczy.
01 marca 2022

Piątka Mieczy

Karta Tarota Snów Piątka Mieczy 

 

Piątka Mieczy w znaczeniu ogólny wskazuje z jednej strony na zwycięstwo, a z drugiej strony wskazują na porażkę, te dwie sprawy zawsze się łączą, kwestia zastanowienia się którą stronę my reprezentujemy. 

 

Jeśli w naszym rozkładzie kart Tarota Snów wylosujemy Piątkę Mieczy oznacza to porażkę ale również zwycięstwo, nie jednocześnie bowiem jest to walka między dwoma osobami, gdzie jedna wygrywa druga przegrywa. Jeśli jesteśmy przegranym ta karta mówi o tym że osoba która nas pokonała nie miała odczuła w tej walce żadnego zagrożenia, zwyciężyła nad nami bez żadnych problemów, co więcej ta wygrana dla tej osoby jest znacznie ważniejsza niż sama nagroda po wygranej. Owa karty Tarota Snów wskazuje na osobę zadufaną w sobie, nieco prymitywną jeśli chodzi o sprawy walki, ta walka jednak nie musi być oznaką walki fizycznej, mogła to być walka intelektualna. 


Piątka Mieczy może równie dobrze dotyczyć nas, tutaj wygląda to tak samo, wówczas to my jesteśmy tą zadufaną osobą w sobie, to dla nas ta rywalizacja jest bardzo ważna a co gorsza sami możemy tego nie dostrzegać. 

 

W Astrologii Piątka Mieczy z talii Tarota Snów jest to karta Wenus w znaku Wodnika. Wenus wskazuje na sprawę którą cenimy, która jest dla nas bardzo ważna, Wodnik z kolei wskazuje nam cel do którego dążymy, pokazuje że nie przejmujemy się innymi, najważniejsze jest to by dotrzeć do swojego celu. 

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon