Tarot to moja specjalność. W swoich rozkładach, wróżeniu online, nie ograniczam się do żadnych schematów, pracuję w zgodzie ze swoim sumieniem i od lat, wspieram osoby potrzebujące pomocy siły Wyższej.

 

Pracuję na Tarocie Snów, chociaż jeśli jest taka potrzeba, sięgam również po inne karty. W swojej pracy, nigdy nie ograniczam się do konkretnych kart, działań, jestem umysłem otwartym na wszelkie narzędzia, które pomagają mi zrozumieć drugiego człowieka.

 

Dzięki szeroko rozwiniętej intuicji jestem w stanie bardzo dokładnie zinterpretować rozkład.

 

Ponadto, studiowałem również Kabałę, opierając się na Sefirach w drzewie życia. Również odprawiam rytuały, działania w których poświęcam całą swoją energię, w sprawie, która jest przedmiotem działania.

 

Oprócz tego że jestem Tarocistą, Wróżbitą, to pomimo pracy, którą wykonuję, staram się również znaleźć chwilę dla siebie, medytuję, zagłębiam się w myślach by znaleźć w sobie siłę, pokłady nowej energii do pomagania osobom które tego potrzebują, ale też dla siebie, by się wyciszyć i oczyścić swój umysł. Jestem osobą również bardzo wrażliwą i empatyczną, stad od lat pomagam wszystkim, którzy nie mogą sobie poradzić z problemami, lecz również doradzam jak postąpić w konkretnej sprawie.

Moim hobby, jest chodzenie po górach. Od dziecka bardzo lubiłem wspinaczki i tak zostało mi do dzisiaj. Nie ukrywam, że w górach potrafię odnaleźć spokój, dodatkowo się wyciszyć i zebrać myśli. A przy okazji porobić zdjęcia, gdyż jestem fanem pięknych widoków z góry.

 

To tyle o mnie, dodam jeszcze, że warto pamiętać aby pytanie do kart, było zadane dokładnie. Najlepiej wprost, bez ogródek, z imionami i datami urodzenia bowiem to bardzo pomaga przy rozkładzie kart.

 

Dlatego też nie krępuj się i napisz, a odpowiem z największą dokładnością jaką potrafię. Oczywiście możesz skorzystać z jednego darmowego pytania do Kart Tarota Snów*.

Dzięki szeroko rozwiniętej intuicji jestem w stanie bardzo dokładnie zinterpretować rozkład i odpowiedzieć na najbardziej nurtujące Cię pytania.

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon