Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Dziś karta Rycerz Kielichów.
15 października 2021

Rycerz Kielichów

Karta Tarota Snów Rycerz Kielichów

 

Rycerz Kielichów podobnie jak Giermek Kielichów wskazuje nam drogę emocjonalną w naszym życiu, lecz karta Tarota Snów na której tutaj się skupiamy czyli Rycerz Kielichów wskazuje że trzeba nie tyle co się oddać swoim emocjom a on nie zawalczyć, stanąć naprzeciw temu co nas spotyka.

 

Karta Rycerz Kielichów wskazuje na nasze błędy i zachęca do tego byśmy spróbowali je naprawić, może ta karta w zależności od rozkładu mówić o naszym związku który jest częściowo zakłamany, w którym nie umiemy wrazić swoich prawdziwych emocji, Rycerz Kielichów wskazuje na to że warto jednak zawalczyć o swój spokój i otworzyć się w pełni ze swoimi emocjami, że to nam pomoże naprawić nasze życie często i związek. Sama karta też wskazuje że pewne emocje, mogą się zamieniać powoli w obsesję dlatego też na to musimy uważać, te tłumione emocje nie działają na nas pozytywnie. 

 

Karta Tarota Snów Rycerz Kielichów też nawiązuje do stawiania kogoś ponad nami, często tutaj chodzi o unikanie trudnych tematów by kogoś nie zranić, tym samym właśnie zamykanie się ze swoimi emocjami.

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon