ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon

Reklama

Reklama

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

MENU

Karta Tarota Snów Rycerz Kielichów

 

Rycerz Kielichów podobnie jak Giermek Kielichów wskazuje nam drogę emocjonalną w naszym życiu, lecz karta Tarota Snów na której tutaj się skupiamy czyli Rycerz Kielichów wskazuje że trzeba nie tyle co się oddać swoim emocjom a on nie zawalczyć, stanąć naprzeciw temu co nas spotyka.

 

Karta Rycerz Kielichów wskazuje na nasze błędy i zachęca do tego byśmy spróbowali je naprawić, może ta karta w zależności od rozkładu mówić o naszym związku który jest częściowo zakłamany, w którym nie umiemy wrazić swoich prawdziwych emocji, Rycerz Kielichów wskazuje na to że warto jednak zawalczyć o swój spokój i otworzyć się w pełni ze swoimi emocjami, że to nam pomoże naprawić nasze życie często i związek. Sama karta też wskazuje że pewne emocje, mogą się zamieniać powoli w obsesję dlatego też na to musimy uważać, te tłumione emocje nie działają na nas pozytywnie. 

 

Karta Tarota Snów Rycerz Kielichów też nawiązuje do stawiania kogoś ponad nami, często tutaj chodzi o unikanie trudnych tematów by kogoś nie zranić, tym samym właśnie zamykanie się ze swoimi emocjami.

Rycerz Kielichów

15 października 2021
Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Dziś karta Rycerz Kielichów.