ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon

Reklama

Reklama

MENU

Rydwan to kolejna, już VII karta z rozkładu Wielkiego Arkana. Oznacza pewność siebie, młodzieńczą energię, zapał do wszystkiego, jak i również gniew, dumę czy też arogancję.

 

Dzięki tej karcie stajemy się zmobilizowani do działania, do podejmowania kroków których baliśmy się podjąć przez dłuższy czas. Z drugiej jednak strony. Rydwan to ucieczka. Uciekamy przed czymś, czego nie chcemy doświadczyć. Pragniemy uciekać w nowe, nieznane nam dotąd rzeczy, by przekonać się czy będą dla nas lepsze niż obecne.

 

Młodość która emanuję z tej karty, wiążę nam się również z podejmowaniem nie zawsze dobrych decyzji. Nie zawsze jesteśmy w stanie trafnie przeanalizować co będzie dla nas odpowiednie i podejmujemy decyzję pod wpływem chwili, impulsu. 

 

Rydwan pokazuję nam również, że powinniśmy wyruszyć w świat, nawet jeśli nie do końca jesteśmy przekonani czy to dobre podejście. Bowiem najwięcej, jesteśmy w stanie nauczyć się na własnych doświadczeniach. Na własnych błędach.

Rydwan

30 grudnia 2019
Rydwan - Wielkie Arkana - Wróżby Online - Tarot Snów - Wróżenie - Tarocista Szymon