MENU

Karta VIII Wielkiego Arkana, to Siła. Jest to karta silna, karta mądra, ale również niebezpieczna. Bowiem poza tym że ukazuję nam się silna postać, emanująca spokojem, rozsądkiem i potężnymi możliwościami, to gdy ta siła jest nieposkromiona to może również wyrządzić wielką krzywdę.

 

Tygrys obecny na tej karcie, symbolizuję adrenalinę, przyspieszone bicie serca, zwiększone ciśnienie krwi. W takim stanie jesteśmy w stanie zadziałać szybko, impulsywnie by kogoś uratować, pomóc w ciężkiej sytuacji, bądź ochronić samych siebie, ale z kolei w innej sytuacji, możemy kogoś skrzywdzić, zaatakować jeśli nie spodoba nam się jego postawa.

 

Mowa tu oczywiście o sile fizycznej jak i umysłowej. Karta bowiem pokazuję nam, że możemy być psychicznie silni, nie tylko fizycznie. A co za tym idzie, słowem możemy skrzywdzić kogoś tak samo mocno, jak i czynami.

 

Karta z racji iż ukazuję nam potężną postać, którą może być każda z nas, pokazuję nam że będąc silnymi osobami, możemy mieć wpływ na problemy, które niejedną osobę by przerosły.

 

Siła

14 stycznia 2020
Siła - Wielkie Arkana - Wróżby Online - Tarot Snów - Wróżenie - Tarocista Szymon

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon

Reklama

Reklama