Tarot Snów to moja Pasja. Moje Życie. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online.  Tarocista Szymon.
30 listopada 2020

Siódemka Buław

Nasza karta tarota snów mówi nam o odwadze, o zmianach, o dążeniu do celu.

 

Siódemka Buław wskazuje na to że potrzebujemy odwagi w dążeniu do naszych celów, wskazuje ona na przeszkody które napotkamy na swojej drodze, nie będą one łatwe do pokonania dlatego też ta odwaga będzie tutaj bardzo pomocna.

 

Nasza dzisiejsza Karta tarota wskazuje również na zmiany które nas czekają, są to zmiany których wyczekujemy, o które właśnie będziemy walczyć, to jest nasz cel do którego dążymy, nie jest on łatwy do zrealizowania o czym mamy świadomość ale karta również wskazuje na to że mamy w sobie tą siłę by osiągnąć wyznaczone przez nas cele dzięki determinacji i odwadze. 

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon