Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Dziś karta Siódemka Kielichów.
31 lipca 2021

Siódemka Kielichów

Karta Tarota Snów Siódemka Kielichów.

 

Karty która ma nie jedno znaczenia a nawet cztery. Wskazuje ona różne ścieżki w naszym życiu, różne wybory. Jednym ze znaczeń jest niezdecydowanie, niepewność, mówi o tym że nie umiemy wybrać odpowiedniej drogi w naszym życiu, nadal wahamy się nad różnymi ścieżkami naszego życia. 

 

Kolejnym znaczeniem jest bezczynność, mimo wielu możliwości w naszym życiu nic nie robimy by osiągnąć sukces, ten sukces może objawiać się w różnych dziedzinach naszego życia, miłości, zdrowi, finansach, ale też we wszystkich naraz. 

 

Karta ta też wskazuje na nasze marzenia, pokazuje ona to czego pragniemy ale nie umiemy tego osiągnąć jednak biorąc pod uwagę to znaczenie nie oznacza to że tego marzenia nie osiągniemy ale to że czeka nas dużo wysiłku by osiągnąć te marzenia. 

 

Czwartym znaczeniem karty Siódemka Kielichów jest nasz sukces, to że osiągamy sukces ale nie w jednej dziedzinie życia a w wielu, jednak mimo to ta symbolika nie jest w pełni pozytywna bowiem też przekazuje nam że możemy łatwo stracić to co osiągnęliśmy. 

 

W Astrologii ta Siódemka Kielichów jest symbolem Wenus w znaku Skorpiona.
Mówi nam o tym że Wenus rządzi naszymi skłonnościami, natomiast skorpion wskazuje że te skłonności wynikają z naszych uczuć i naszych pragnień. 

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon