Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Dziś karta Siódemka Mieczy.
01 kwietnia 2022

Siódemka Mieczy

Karta Tarota Snów Siódemka Mieczy

 

Siódemka mieczy jest to karta karta która wskazuje na osobę przebiegłą, sprytną ale równocześnie zuchwałą, nieuczciwą. Ta karta wskazuje bardziej na negatywne cechy opisywanej osoby. 

 

Ta karta Tarota Snów stara się pokazać osobę dla której najważniejsze jest zwycięstwo, osobę która jest przebiegała co też świadczy o dużej inteligencji, osoba ta umie walczyć o swoje lecz nie zawsze robi to w uczciwy sposób.

 

Według karty Siódemka Mieczy może dojść do oszustwa, do poważnego złamania prawa bądź drobnego oszustwa, dużo zależy od całego rozkładu. To oszustwo jest ryzykowne, widać że mimo dobrze ułożonego plany oszust może zostać złapany a powodem tego będzie zachłanność i chciwość tej osoby. Zbyt duże wymagania i zbyt wielka pewność siebie może doprowadzić do przegranej mimo przemyślanego planu. 

 

W Astrologii Siódemka Mieczy z talii Tarota Snów jest to karta Księżyca w znaku Wodnika. Księżyc mówi nam o tym że wszyscy mamy skłonności do pewnego buntu przeciwko obowiązującym zasadą, tak samo Wodnik jest tutaj symbolem łamania kodeksu etycznego, tego że każdy czasami myśli by coś zmienić, każdy się z czymś nie zgadza. 

MENU

Reklama

Reklama

Wróżka Online - Wróżby Online - Wielkie Arkana - Tarot Snów - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Zofia Sterc - Najlepszy Wróżbita w Polsce - Wróżbita Maciej Skrzątek
Wróżka Online - Wróżby Online - Wielkie Arkana - Tarot Snów - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Luna - Najlepszy Wróżbita w Polsce - Wróżbita Maciej Skrzątek

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ darmowy tarot ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ wróżka online ⇔ wróżka darmowa ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ wróżby prawdziwe za darmo