Śmierć - Wielkie Arkana - Wróżby Online - Tarot Snów - Wróżenie - Tarocista Szymon
31 marca 2020

Śmierć

Karta w tarocie snów oznaczona numerem XIII, literą hebrajską tej karty jest NUN czyli ryba, która oznacza płodność, regeneracje. Astrologiczna symbolika tej karty to Skorpion czyli znak śmierci i narodzin.

 

Znaczenie tej karty jest zazwyczaj pozytywne mimo że sama nazwa jak i wygląd karty może dawać inne odczucia. Śmierć oznacza przede wszystkim nowy początek, zakończenie poprzedniej drogi i wejście na nową, ale już z naszymi doświadczeniami, dzięki czemu nowa droga powinna być dla nas znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza. 

 

Owa karta może oznaczać wiele, może to być symbol narodzin nowego członka naszej rodziny, początek nowej ścieżki kariery, informacja dla nas że powinniśmy zacząć działać na własną rękę, może też nas poinformować o tym że warto zakończyć starą relację ponieważ nas już od jakiegoś czasu niszczy i zacząć szukać nowej miłość w życiu. W zależności od pytania do kart, od rozkładu kart ta karta może mieć różne znaczenie. 

 

Pamiętajmy o tym jednak że samo znaczenie tej karty jest pozytywne, nie powinniśmy się bać nowych początków, jeśli nie układa nam się tak jak byśmy tego chcieli warto się cofnąć o parę kroków i wybrać inną, nową drogę dla nas. 

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon