Sprawiedliwość - Wielkie Arkana - Wróżby Online - Tarot Snów - Wróżenie - Tarocista Szymon
28 lutego 2020

Sprawiedliwość

To z kolei XI karta Wielkiego Arkana. Uczciwe zasady - to jest właśnie motto tej karty. Bezstronność, a ponadto pomaganie innym słabszym osobom. Wybaczanie, to przedstawia nam karta Sprawiedliwość.

 

Trzeba wziąć pod uwagę, że karta symbolizuję istotę człowieczeństwa. Wartości, którymi się kierujemy, a przede wszystkim którymi powinniśmy się kierować. Uczciwość, równość i sprawiedliwość to coś, o co warto zawsze walczyć. Dzięki sprawiedliwym prawom, jesteśmy w stanie budować społeczeństwo, które tak naprawdę będzie harmonijne, zrównoważone. 

 

Oczywistym jest, że trzeba walczyć o swoje, nie zawsze nam się to udaję, nie mniej jednak nikt nie jest nieomylny. Nie ma ludzi bezbłędnych, jednak karta daje nam również wskazówki, że powinniśmy się na tych błędach uczyć, a także być wyrozumiali dla osób, które te błędy popełniają.

 

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon