Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Dziś karta Szóstka Kielichów.
30 czerwca 2021

Szóstka Kielichów

Karta Tarota Snów Szóstka Kielichów


Szóstka Kielichów symbolizuje miłe wspomnienia, życie przeszłością, patrzenia na życie pozytywnie a w szczególności na sprawy sprzed lat, unikanie bolesnej rzeczywistości, patrzenie na nią w kolorowych barwach. 


Osoba przypisana do Szóstki Kielichów jest osobą która unika tego co ją otacza, skupia się na przeszłości pozytywnej, mimo iż nie zawsze taka jest to taka osoba stara się wspominać tylko te dobre chwile. Z jednej strony jest to dobre bowiem wycisza to obecny ból, z drugiej strony jest to ucieczka przed tym co na otacza obecnie, strach przed stawieniem czoło rzeczywistości i obecnemu czasu. Brakuje takiej osoby równowagi między jednym światem a drugim. 


W Astrologii ta Szóstka Kielichów jest symbolem Słońca w znaku Skorpiona

- Odczuwamy silną tęsknotę za poprzednimi latami naszego życia gdy czuliśmy się bezpieczni i szczęśliwi jednak często jest to przesadne i może to prowadzić do pułapki, zagubieniu się w latach które już minęły. 
 

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon