Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Dziś karta Szóstka Mieczy.
19 marca 2022

Szóstka Mieczy

Karta Tarota Snów Szóstka Mieczy. 

 

Szóstka Mieczy jest symbolem przemyślanych decyzji, spokojnego podejścia do trudnych spraw, dyplomacji a nie agresji ale a dyplomacja. Decyzje które mają zostać podjęte muszą być analizowane. 

 

Ta karta Tarota Snów różni się całkowicie od Piątki Mieczy która wskazywała że jedna strona musi wygrać druga ponieść porażkę. Szóstka Mieczy stara się pokazać nam że można konflikt zakończyć w sposób gdzie obie strony będą zwycięskie, gdzie agresja nie zawsze jest tą drogą którą trzeba podążać. 

 

Mimo tak ważnej dyplomacji według tej karty, sama obrona też jest tutaj ważna co można zauważyć po tym jak łódź jest osłonięta mieczami. Nie możemy się odsłaniać na atak zanim nie dokończymy dyplomacji, zanim nie zostanie wszystko ustalone, ale mimo to bardzo ważne by dążyć do zakończenia agresywnych działań. 

 

Szóstka Mieczy daje też nadzieje która jest tak ważna, nadzieje że można wszystko rozwiązać pokojowo, bez zbędnej agresji, że trzeba do tego dążyć. Według tej karty właśnie ta droga jest najbardziej prawidłowa, to właśnie w tą stronę powinniśmy dążyć. 

 

Oprócz tego karty wskazuje na postęp, na zmianę na lepsze, na to iż warto się rozwijać a sama agresja to blokuje a może nawet przez nią się cofamy. 

 

W Astrologii Szóstka Mieczy z talii Tarota Snów jest to karta Merkurego w znaku Wodnika. Merkury wskazuje na dążenie do celu w przemyślany sposób, tworzenie strategii która doprowadzi do tego czego tak naprawdę potrzebujemy, Wodnik z kolei chce tego bardziej bezpośredniego starcia ale to też nie oznacza agresji a bardziej bezpośrednich rozmów. 

MENU

Reklama

Reklama

Wróżka Online - Wróżby Online - Wielkie Arkana - Tarot Snów - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Zofia Sterc - Najlepszy Wróżbita w Polsce - Wróżbita Maciej Skrzątek
Wróżka Online - Wróżby Online - Wielkie Arkana - Tarot Snów - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Luna - Najlepszy Wróżbita w Polsce - Wróżbita Maciej Skrzątek

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ darmowy tarot ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ wróżka online ⇔ wróżka darmowa ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ wróżby prawdziwe za darmo