ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon

Reklama

Reklama

MENU

Karta Tarota Snów Trójka Kielichów


Trójka Kielichów symbolizuje świętowanie, radość, zabawę. Może ona być symbolem oficjalnego świętowania jak ślub nasz bądź bliskiej nam osoby, może to też być oznaka naszego osobistego święta, jak awans w pracy czy zbliżenie się do osoby o której już od dawna myśli. Karta ta jednak ma też druga bardziej ponurą stronę bowiem może ona oznaczać sztuczną, wymuszoną radość, tak jak maski na tej karcie może ona oznaczać ukrywanie prawdziwych uczuć. 


Osoba która jest przypisana do tej karty jest osobą uśmiechniętą, która wydaje się zadowolona ze swojego życia, losu, czasem jest to prawda ale czasem też taka osoba nie chce wrazić swoich prawdziwych uczuć. 


W Astrologii ta Trójka Kielichów jest symbolem Merkurego w znaku raka

- Świętowanie jest okazją by pokazać swoje uczucia innym, lecz tyle te które chcemy, czyli nie zawsze prawdziwe. 

Trójka Kielichów

15 maja 2021
Tarot Snów to moja Pasja. Przybliżam Ci opisy tych kart, aby łatwiej było Ci je zrozumieć korzystając z moich Wróżb Online. Dziś karta Trójka Kielichów.