Wiara - Wielkie Arkana - Wróżby Online - Tarot Snów - Wróżenie - Tarocista Szymon
29 listopada 2019

Wiara

Dzisiaj przedstawiam Wam V kartę z Wielkich Arkana, z Tarota Snów którym przede wszystkim się posługuję. Karta ta, w różnych taliach, nazywana jest inaczej. Może być Kapłanem, bądź Papieżem. W tej talii, nie należy tej karty traktować z jakąkolwiek religią. Jest to zwykła postać, nie przypisana do konkretnej płci, czy też wiary. Szaty mogą kojarzyć się albo z różnymi religiami, albo z żadną z religii. Możemy w tej postaci zobaczyć mnicha, kapłana, a możemy też zobaczyć starca, staruszkę, osobę mądrą, która próbuje skupić się na własnych wartościach, które ma do przekazania.

 

Karta Wiara, symbolizuję tę część nas samych, która odpowiada za umiejscowienie pojawiających się w naszym życiu zdarzeń, myśli i uczuć w szerszym kontekście.

 

Na pewno też karta Wiara, pomaga nam okiełznać ciemne strony innych kart, aczkolwiek sama również przedstawia swoją mroczną stronę. Ludzka skłonność do unikania zmian, prowadzi nas do przekonania, że nasze zasady moralne są jedynymi słusznymi. Niestety to z kolei prowadzi do stronniczości będącej źródłem uprzedzeń.

 

Warto również wspomnąć że ta karta, symbolizuję logiczne myślenie, rozumowanie, które służy nam do tego, by przebić się dzięki logicznemu myśleniu przez to, co jest dla nas niezrozumiałe, niejasne.

MENU

​​​​​*Nie gwarantuję 100% rezultatu i sprawdzalności wróżb online. Również nie gwarantuje tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Nie mogę też dać 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Także skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ drzewo życia ⇔ sefira ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon