Wisielec - Wielkie Arkana - Wróżby Online - Tarot Snów - Wróżenie - Tarocista Szymon
15 marca 2020

Wisielec

Karta Wisielec, jest oznaczona numerem XII, literą hebrajską Mem oznaczającą wodę, oraz jest astrologicznym Neptunem. 

 

W tarocie snów karta którą opisuje jest narysowana inaczej niż w innych taliach, zazwyczaj na tej karcie jest ukazany mężczyzna który jest powieszony za jedną nogę, by pokazać że jest on ukarany w pewien sposób, że jego zmiany, jego pogląd na świat nie jest jego wyborem. W tarocie snów postać ukazana na karcie, nie jest na niczym powieszona, widać że ta pozycja jest jego własnym wyborem. Jest to pokazane w ten sposób byśmy zrozumieli sami jesteśmy kowalami swojego losu, sami podejmujemy decyzję na temat naszego życia, światopogląd którym się kierujemy w życiu jest wyłącznie naszym wyborem, ktoś mógł nas na niego nakierować ale to my podejmujemy decyzje jak chcemy przejść przez nasze życie.

 

Wisielec oznacza ignorowanie oczekiwań społecznych, mówi nam o tym że czasem warto przeciwstawić się wszystkim, by osiągnąć swój cel, trzeba kierować się własnymi celami w życiu a nie cudzymi. 

Niekiedy warto spojrzeć na świat w inny sposób bo dostrzec to co jest dla nas najważniejsze, zmiana perspektywy może nam pomóc osiągnąć swoje cele. Nie trzymajmy się na siłę schematów wyznaczonych przez innych a nawet i przez nas samych. 

 

Nasz karta może też wskazywać na to udajemy przed sobą i przed innymi osobę którą nie jesteśmy, chcemy by ludzie na współczuli, chcemy pokazać że jesteśmy męczennikami, a tak naprawdę nie mamy w życiu gorzej niż inni. Czasem warto spojrzeć szerzej na otaczający nas świat by dostrzec cierpienie innych, wtedy przekonamy się że inni mimo że mają gorzej niż my to dają sobie radę w życiu, nie poddają się.

 

Owa karta może również wskazać że w niedalekiej przyszłości będziemy musieli się poświęcić pewnym sprawą, oprócz tego że będzie to słuszne to będzie również korzystne dla nas w dalszej perspektywie, czasem warto się przez pewien czas przemęczyć by później żyło nam się lepiej, byśmy byli bardziej szczęśliwi. 

MENU

Reklama

Reklama

Wróżka Online - Wróżby Online - Wielkie Arkana - Tarot Snów - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Zofia Sterc - Najlepszy Wróżbita w Polsce - Wróżbita Maciej Skrzątek
Wróżka Online - Wróżby Online - Wielkie Arkana - Tarot Snów - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Luna - Najlepszy Wróżbita w Polsce - Wróżbita Maciej Skrzątek

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ darmowy tarot ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ medytacja  ⇔ kabała  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ wróżka online ⇔ wróżka darmowa ⇔ wróżbita ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota ⇔ rytuał ⇔ tarot snów ⇔ Tarocista Szymon ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ wróżby prawdziwe za darmo